Opel Manta GSe ElektroMOD vyhrál Grand Prix du Festival

27. 1. 2022Opel Manta GSe ElektroMOD vyhrál Grand Prix du Festival 

  • Opel Manta GSe ElektroMOD vyhrál Grand Prix du Festival.
  • Unikátní projekt Opelu staví most od tradice a minulosti k budoucnosti.
Opel mantagse
Opel mantagse
Prozkoumat
Opel Manta GSe ElektroMOD vyhrál Grand Prix du Festival Opel Manta GSe ElektroMOD vyhrál Grand Prix du Festival

Když se i řidiči velkého SUV nebo luxusního modelu zastaví a s neskrývaným obdivem se zahledí na jedinečnou „neo-klasiku“, pak se můžete vsadit, že se zastavili u originálního Opelu Manta GSe ElektroMOD. To je skutečná stylová ikona, tradicionalista ve zcela novém, inovativním obleku – ostatně tak unikátní prototyp automobilky Opel ohodnotila i porota letošní výstavy automobilové krásy Festival Automobile International. Dvanáct odborníků ze světa motoristického sportu, architektury, módy, designu, kultury a médií udělilo Opelu Manta GSe ElektroMOD „velkou cenu“ Grand Prix du Festivalza úspěšnou reinterpretaci odkazu modelů historie do vysoce aktuální podoby. Manta GSe ElektroMOD je zkrátka živoucí legenda, kterou nadšenci z německého Rüsselsheimu přizpůsobili budoucnosti s obrovským citem pro každý detail.

Čistě akumulátorová Manta GSe ElektroMOD je stejně sportovní jako originální Opel Manta, a otevřeně naznačuje své ambice už svým označením: „ElektroMOD“. MOD totiž znamená změnu, technické a stylistické MODifikace. Je to vůz, který vyvolává emoce, za kterým se i díky jeho neonově žlutému laku a kontrastní černé kapotě každý otočí. A nese si i aktuální designovou DNA značky Opel – čelní maskou Pixel-Vizor se vůz okamžitě identifikuje do rodiny automobilů Opel.

V interiéru, který je vybaven nejnovějšími digitálními technologiemi, není místo pro retro nostalgii: Tradiční kulaté analogové přístroje jsou historií, místo toho se před řidičem klene široký a čistě stylizovaný Pure Panel se dvěma širokoúhlými obrazovkami.

Elektrická Manta GSe ElektroMOD je holdem skvělé historii značky Opel i jejím závazkem k udržitelné mobilitě budoucnosti bez emisí. Renomovaná výstava Festival Automobile International, která se letos v Paříži konala už po 37., oceňuje nejkrásnější, nejúspěšnější a nejpokrokovější automobilové projekty roku.

SRBA SERVIS s.r.o. 

  SRBA SERVIS s.r.o. Jíloviště

Po-Pá 8:00 – 17:00 So zavřeno

  SRBA SERVIS s.r.o. Praha 4 - Modřany

Po-Pá 8:00 – 17:00 So zavřeno